Premium klases masīvkoka māja Jūrmalā

Māja vienā no Jūrmalas klusākajiem privātmāju rajoniem - Mellužos, Lielupes kreisajā krastā blakus priežu meža masīvam.

Ausekļa 7
Mellužu prospekts, Jūrmala
545 000 EUR
Ieskaitot PVN
1128 m2
Kopējā zemes platība
143 m2
Dzīvojamā platība
1
Stāvi
3
Guļamistabas
2
Vannas istabas
Plānojums

Mūsdienīgs mājas plānojums, kur padomāts par visām funkcionāli nepieciešamajām telpām ērtai ģimenes dzīvei. Ēkas arhitektoniskais risinājums nodrošina telpu funkcionalitāti, kā arī bagātīgi piepilda telpas ar dabīgo gaismu.

1. Ieejas halle

6,44
2. Dzīvojamā istaba ar virtuves zonu40,18
3. Gaitenis7,02
4. Guļamistaba10,78
5. Guļamistaba10,78
6. Guļamistaba17,20
7. Sanmezgls7,02
8. Garderobe4,03
9. Tehniskā telpa5,87
10. Sanmezgls4,97
11. Garāža28,80
Kopējā platība143,09 m2

Tava jaunā dzīves vieta

Šī māja ir ideāla vieta tiem, kas meklē komfortu un mājīgumu, ko sniedz dabas un jūras ieskauta koka ēka.

Šī māja atrodas pastaigas gājiena attālumā no jūras un piedāvā visu, kas nepieciešams ērtai dzīvošanai un atpūtai uz plaša zemes īpašuma.

Komplektācija

Māja ar pilnu iekšējo apdari.

Veidojot ērtu piekļuvi gan no guļamzonas, gan viesistabas zonas, ir izvietotas 3 istabas un 2 vannas istabas.

Vienai no guļamistabām ir ekskluzīva pieeja vannas istabai un garderobei, kā arī izeja uz plašu terasi, kas ir zem ēkas jumta un savienota ar dārzu, tādējādi nodrošinot atpūtu visa gada garumā dažādos laikapstākļos.

Atsevišķi nodalīta tehniskā/veļas telpa, kas nerobežojas ar guļamistabām, lai maksimāli mazinātu dažādu tehnisko iekārtu trokšņus.

Klimats

Visā mājā ir ierīkotas siltās grīdas, kas tiek apsildītas ar gaiss/ūdens siltumsūkni. Sūknis aprīkots ar grīdu dzesēšanas funkciju.

Patīkama klimata nodrošināšanai mājā ir ierīkota ventilācijas sistēma, un papildus tā aprīkota ar rekuperatoru, kas, īpaši ziemā, ļaus taupīt energoresursus. Kvalitatīvi alumīnija trīskameru logi un vitrīnas. Alumīnija ieejas durvis ar vitrīnu.

Masīvkoka paneļi ārsienām (100 mm un 120 mm), siltināti ar kokšķiedru, pielietojot speciālu tehnoloģiju, tā samazinot aukstuma tiltus. Izvēlētajiem materiāliem ir vislabākās siltumizolācijas īpašības šajā būvmateriālu grupā. Tie ir izturīgi, viegli un ātri ierīkojami, kā arī atbilst ugunsdrošības prasībām.

Eksterjers

Fasādes apdarē izmantoti augstākās kvalitātes Thermory termokoka apšuvuma dēļi, garantējot izcilu materiāla kalpošanu ilgtermiņā. Tas ir dabisks, mājīgs materiāls ar skaistu tekstūru un spēcīgu estētisku vēstījumu.

Māja ar labiekārtotu teritoriju un veiktu apzaļumošanu. Gar ielu un starp kaimiņiem izbūvēts žogs. Automātiskie veramie vārti, izbruģēts laukums auto novietošanai.

Saņemt piedāvājumu

Aizpildiet kontaktformu un mēs ar Jums sazināsimies

Annija Žentiņa

+371 280 088 79
[email protected]

Kontaktu forma