5 soļi līdz BONO HOUSE atslēgas ir Tavās rokās

No idejas līdz gatavai mājai, kas atbilst Jūsu vēlmēm. Pielāgojiet interjeru un eksterjeru saviem sapņiem, izvairoties no sarežģīta, ilga un neparedzama būvniecības procesa. Sasniedziet dizaina un tehnoloģiju brīvību!

Solis 1

Konsultācija

Sazinies ar mums un vienosimies par tikšanos, esošo objektu apskati, lai saprastu visas vajadzības. Ja ir esošs zemes īpašums, tad varam izanalizēt lokāciju, nepieciešamās komunikācijas (to pieejamību) un būvniecības iespējas/ierobežojumus.

Solis 2

Projekts

Izvēlies sev piemērotāko projektu un aprīkojumu. Konsultēsim, kā novietot ēku izvēlētajā īpašumā, atbilstoši komunikācijām (ārējo inženiertīklu izbūve – kanalizācija, ūdens un elektrība) un debespusēm. Saņemsi detalizētu mājas tehnisko un papildaprīkojuma piedāvājumu.

Solis 3

Līgums un būvniecības uzsākšana

Uztici mums rūpes par pilnu būvniecības procesu un dokumentāciju. Izsniegsim projekta datus, kas būs jāiesniedz būvvaldē. Lai gan saskaņošanas process katrā pašvaldībā atšķiras. Vidēji būvatļaujas saņemšana aizņem no 3-6 mēnešiem. Visērtāk ir piesaistīt arhitektu, kurš palīdzēs ar mājas saskaņošanu būvvaldē. Mūsu arhitekti izstrādā vizualizācijas ēkas novietojumam uz konkrētā zemes gabala, situācijas shēmu un skaidrojošo aprakstu.

Solis 4

Būvniecība

Kad saņemti visas nepieciešamās būvniecības atļaujas, uzsākam būvniecību. Būvdarbus veic sertificēts būvnieks, nodrošinot to, ka darbi tiek paveikti augstākajā kvalitātē, ievērojot visus LR noteiktos būvnormatīvos aktus.

Solis 5

Labiekārtojums

Kad būvniecības process būs noslēgts, Iekārtosim māju un teritoriju līdz izvēlētajam apdares līmenim, par kādu esam vienojušies.

Solis 6

Atslēgas

Jaunā māja ir pilnībā gatava dzīvošanai. Nododam mājas atslēgas un visu atbilstošo dokumentāciju jaunajam īpašniekam lietošanā.

Pieteikties demo mājas apskatei