Katra projekta izstrāde ir veikta ļoti detalizēti un pamatpakā iekļauts viss konstruktīvi nepieciešamais, gatavas mājas izbūvei.
Masīvkoka paneļu konstrukcija

Masīvkoka paneļi ārsienām (100 mm un 120 mm), siltināti ar kokšķiedru, pielietojot speciālu tehnoloģiju, tādējādi samazinot aukstuma tiltus. Izvēlētajiem materiāliem ir vislabākās siltumizolācijas īpašības šajā būvmateriālu grupā. Tie ir izturīgi, viegli un ātri ierīkojami, kā arī atbilst ugunsdrošības prasībām.

Fasāde

Fasādes apdarē izmantoti augstākās kvalitātes Thermory termokoka apšuvuma dēļi, garantējot izcilu materiāla kalpošanu ilgtermiņā. Tas ir dabisks, mājīgs materiāls ar skaistu tekstūru un spēcīgu estētisku vēstījumu.

Jumta segums un notekas

Tvaika un siltumizolācijas montāža. Ruukki valcprofila montāža, kas ir ilgmūžīgākais un ūdensdrošākais metāla jumts. Lietus ūdens noteku un tekņu montāža, vējmalas, sniega barjeru un jumta karnīzes izbūve.

Elektroinstalācija

Kabeļu instalācija ar aizsargizolāciju sienās un pārsegumā, stiprinājumi. Sadales automātisko slēdžu komplekts ar noplūdes strāvu aizsardzību. Uzstādīti kvalitatīvi slēdži un rozetes, iebūvētais apgaismojums.

Komunikāciju un siltās grīdas kontūru izbūve

Komunikāciju kanālu (ūdens, kanalizācija, elektrība) iestrāde. Silto grīdu un ūdensapgādes cauruļu iestrāde, pozicionēšana un presēšana ar gaisu.

Grīda, grīdas segums

Izvēlēto grīdas segumu ieklāšana visā platībā, izvēloties pārbaudītus, kvalitatīvus tehniskos risinājumus, veicot atbilstošu apakšklāja ieklāšanu un pamatnes sagatavošanu.

Dzeramā ūdens apsaiste un kanalizācija

Iekšējā ūdensvada sistēma, cauruļu kondensāta novēršanas izolācija un siltumizolācija. PVC kanalizācijas caurules un veidgabali santehnikas pieslēgšanai ēkā.

Logi, ārdurvis un iekšdurvis

Augstas kvalitātes koka vai koka - alumīnija logi ar trīs stiklu paketi (biezums: 51 mm) ar Swisspacer termorāmi. Pielietojot trīskāršus stiklojumus, labākus selektīvos pārklājumus, tai skaitā labākus profilus, optimizējot citus siltumtehniskos logu elementus esam nonākuši pie logiem ar UW zemāku par 0,8W/m2K. Logos iestrādāts papildu atvēršanās ierobežotājs vērtnes atvēruma fiksēšanai un drošībai. Ar terasi savienotās bīdāmās sistēmas ir kvalitatīvas un šo sistēmu ikdienas lietošana būs īpaši viegla un ērta. Priedes koka krāsotas iekšdurvis ar slēptām eņģēm.

Mājas iekšējā apdare

Skaņu izolējošu starpsienu izbūve un vēlamā apdare. Mitro iekštelpu hidrofobās aizsardzības izbūve ar keramisko flīžu apdari.

Apkures sistēma

Apkurei tiek izmantots ražotāja Daikin gaiss-ūdens siltumsūknis ar integrētu karstā ūdens tvertni. Apkures sistēma nodrošina apkures, dzesēšanas un siltā ūdens uzsildīšanas funkciju. Daikin ir ieguldījums komfortā un enerģijas taupīšanā. Tas ir ārkārtīgi jaudīgs un videi draudzīgs. Lietojot šo siltumsūkni, jūs varat apkurināt vai dzesēt telpas, kā arī ātri sagatavot karsto ūdeni mājsaimniecībai ar minimālu enerģijas patēriņu. Siltās grīdas jeb izstarojošā zemgrīdas apkure un dzesēšana ir grīdā iestrādāta sistēma, kas vienmērīgi izplata siltumu un jebkurā laikā nodrošina patīkamu temperatūru.

Gaisa rekuperācija

Ustādītas projektam atbilstošas rekuperācijas iekārtas, kas optimāli apvieno inovāciju tehnoloģijas un mūsdienīgu dizainu. Rekuperators ir iekārta, kuras galvenā funkcija ir nodrošināt gaisa apmaiņu telpās ar siltuma atguves metodi. Ventilācija ar rekuperāciju tiek saukta arī par ventilāciju ar siltuma atgūšanu atkārtotai tās izmantošanai, līdz ar to ļaujot reģenerēt līdz pat 90% aizplūstošās siltumenerģijas. Ventilācija ar rekuperāciju – energoefektīva un samazina apkures izmaksas. Mitruma novēršana. Svaigs, tīrs gaiss, kas iegūts, patērējot pēc iespējas mazāk enerģijas.

Tehnoloģijas. Vide. Sabalansēta dzīves telpa.

Koka māja iemieso visas veselīga, silta, ērta un līdzsvarota interjera pamatvērtības.

Piedāvājam katram projektam izstrādātas virtuves mēbeles, sadzīves tehnikas un santehnikas pakotnes no kvalitatīviem zīmoliem kā Bauformat, AEG, Electrolux, Hansgrohe, Duravit, Laufen un Grohe.

Piedāvājam interjera dizainera izstrādātus interjera un apgaismojuma risinājumus, kas mājas vidi padarīs īpaši piemērotu jums un jūsu ikdienas paradumiem, pielāgojot to vēlamajai cenu kategorijai.

Dārza labiekārtošanai piedāvājam apzaļumošanas pakalpojumus, ārējā apgaismojuma koncepta izstrādi, automobiļu elektrouzlādes stacijas uzstādīšanu īpašumā, atkritumu konteineru novietnes. Piedāvājam terases izveidi no termokoka vai klinkera, žoga izbūvi, bruģa ieklāšanu un automobiļa nojumes izbūvi.

Sasniedz dizaina un tehnoloģiju brīvību

Sadarbībā ar pieredzes bagātiem arhitektiem, zinātniekiem un inženieriem, radītie risinājumi nodrošina pārdomātu plānojumu un ergonomisku vidi.

Modernie masīvkoka paneļu konstruktīvie risinājumi nodrošina izcilu mājas iekšējo klimatu - tīru un patīkamu dzīves telpu.

Veselīga, harmoniska un videi draudzīga dzīves telpa