Ilgtspējīgi, augstākās kvalitātes risinājumi

Būvkonstrukcijās, apdares materiālos un labiekārtojumā izmantoti videi draudzīgi materiāli un risinājumi, lai samazinātu potenciālo ēkas ietekmi uz vidi un cilvēka veselību ilgtermiņā. Kombinējot šādu izvēli ar augstas kvalitātes dabiskiem materiāliem, izdevies sasniegt vēlamo rezultātu, lai varētu piedāvāt pārdomātu vidi ikvienam.

Būvkonstrukcija

Masīvkoka paneļi ārsienām (100 mm un 120 mm), siltināti ar kokšķiedru, pielietojot speciālu tehnoloģiju, tā samazinot aukstuma tiltus. Izvēlētajiem materiāliem ir vislabākās siltumizolācijas īpašības šajā būvmateriālu grupā. Tie ir izturīgi, viegli un ātri ierīkojami, kā arī atbilst ugunsdrošības prasībām.

Energoefektivitāte

Mājas uzturēšanas izmaksas būs zemas, pateicoties masīvkoka konstrukcijai un pārdomātiem tehnoloģiskajiem risinājumiem. Māja aprīkota ar jaunākās paaudzes apkures un gaisa apmaiņas sistēmām. Pateicoties ilgtspējīgiem, energoefektīviem un pasīviem risinājumiem, samazinātas mājas ekspluatācijas izmaksas.

Klimats

Visā mājā ir ierīkotas siltās grīdas, kas tiek apsildītas ar gaiss/ūdens siltumsūkni. Sūknis aprīkots ar grīdu dzesēšanas funkciju. Patīkama klimata nodrošināšanai mājā ir ierīkota ventilācijas sistēma, un papildus tā aprīkota ar rekuperatoru, kas, īpaši ziemā, ļaus taupīt energoresursus. Kvalitatīvi alumīnija trīskameru logi un vitrīnas. Alumīnija ieejas durvis ar vitrīnu.

Mājas iekšējā apdare

Eksponēts CLT. Mitro iekštelpu hidrofobās aizsardzības izbūve ar keramisko flīžu apdari.

Fasāde

Fasādes apdarē izmantoti augstākās kvalitātes Thermory termokoka apšuvuma dēļi, garantējot izcilu materiāla kalpošanu ilgtermiņā. Tas ir dabisks, mājīgs materiāls ar skaistu tekstūru un spēcīgu estētisku vēstījumu.

Jumta segums un notekas

Tvaika un siltumizolācijas montāža. Ruukki valcprofila montāža, kas ir ilgmūžīgākais un ūdensdrošākais metāla jumts. Lietus ūdens noteku un tekņu montāža, vējmalas un jumta karnīzes izbūve.

Elektroinstalācija

Kabeļu instalācija ar aizsargizolāciju sienās un pārsegumā, stiprinājumi. Sadales automātisko slēdžu komplekts ar noplūdes strāvu aizsardzību. Uzstādīti kvalitatīvi slēdži un rozetes, apgaismojuma ķermeņi.

Logi, ārdurvis un iekšdurvis

Koka un koka alumīnija opcijas.